Oferta

Sesje dziecięceKażde dziecko to niesamowity skarb... sesja dziecięca to okazja aby zafundować niezapomniana pamiątkę sobie i dziecku. To jakie jest, jak się bawi, jak wygląda, czym się interesuje... to coś co jest bardzo ulotne, co warto pamiętać i co warto utrwalić na zdjęciach. Sesja w studio, domu lub w plenerku gdziekolwiek tylko dziecko będzie mogło zająć się tylko sobą i zabawą.

projekt 12 oferta skierowana dla rodziców i ich najmłodszych dzieci - pierwsze 12 miesięcy Twojego dziecka... od noworodka do pierwszych urodzin. Zapamiętaj i utrwal na zdjęciach czas w którym Twoje dziecko zmienia się najszybciej. Przez dwanaście miesięcy raz w miesiącu krótka sesyjka. Wszystkie 12 sesji utworzą niezapomnianą historię i pamiątkę dla Ciebie i Twojego dziecka.

Sesje ciążowe

Czas oczekiwania nowego członka rodziny to jeden z najbardziej ekscytujących chwil w życiu rodzinnym. Zmiany jakie oboje rodziców w tym czasie przechodzą warte są zapamiętania. Okrągły brzuszek, oczekiwanie na bycie mamą... i tatą - to trzeba pamiętać. Zdjęcia pozwolą Ci to zachować. Studio, dom lub plener.

projekt 9 dziewięć miesięcy ciąży to dziewięć miesięcy zmian Twojego ciała i Ciebie samej. Zrób sobie niezapomnianą pamiątkę i utrwal na zdjęciach czas w którym przechodzisz te wszystkie zmiany. 9 sesji przez 9 miesięcy... jedna w miesiącu. Całość utworzy wspaniałą historię i niezapomnianą pamiątkę.

Sesje narzeczeńskie i dla zakochanychWspaniała okazja na utrwalenie uczucia które Was łączy. Romantyczna sesja dla zakochanych która będzie dla Was wspaniałą pamiątką i przygodą która będziecie mogli razem wspominać. Ulubione miejsca, ulubione zajęcia, to co was łączy... to cos co warto zapamiętać i utrwalić na zdjęciach. Romantyczna lub bardzo intymna sesja w studio lub w domu... a może plener.

Sesje rodzinne Niesamowita pamiątka na lata. Pokaż jak blisko jesteś ze swoja rodziną. Pokażcie jak się kochacie... utrwalcie waszą teraźniejszość aby w przyszłości móc cofnąć się w czasie i zobaczyć jacy byliście. Studio, dom a może plener... Zrób prezent sobie i swoim najbliższym.

Sesje ślubne i weselneŚlub to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu. Pamiątka w postaci zdjęć obowiązkowa. Pamiętaj ze suknia, auto, kwiaty i inne dodatki są ulotne i nietrwale. Jedyna prawdziwa pamiątka jaka zostacie Ci w rękach to zdjęcia. Nie pozwól aby wszystko inne przesłoniło to co naprawdę ważne. Zdjęcia ślubne to najwspanialsza pamiątka i cos co pozwoli ci 'wrócić' do tego dnia. Nie zapomnisz o tym jak Wam było w tym dniu wspaniale i jak się bawiliście.

Sesje glamour Fantastyczny pomysł jeśli chcesz pokazać jak zmysłową osobą jesteś. Zdjęcia z takiej sesji na pewno wzbudzą zazdrość u innych :) a jednocześnie to wspaniała pamiątka dla Ciebie. Dla twojej przyjemności lub portfolio. Studio, dom lub plener.

Imprezy Urodziny? Wieczór kawalerski? Wieczór panieński? Akademia szkolna. Wszystkie wyjątkowe chwile które warto pamiętać jak najdłużej. Jedynie co Ty musisz robić podczas takiej sesji to dobrze się bawić... resztą zajmę się ja. Wszystko co ważne uwiecznię dla Ciebie.

Nie ma cen, cenników... każda sesja to inne wyzwanie i indywidualne podejście. Napisz mi proszę czego oczekujesz a ja podam Ci moja cenę. Lub inaczej - napisz mi jaki chcesz przeznaczyć budżet, czego oczekujesz a ja dam Ci odpowiedz co da się z tym zrobić :) na pewno dojdziemy do porozumienia a ja nie zrujnuje Twojego portfela.